Biz Kimiz ?

İşlem Tarihi: / 06-09-2019 / Kurumsal / Hakkımızda, Biz Kimiz ?
Post Image

Karadeniz Prefabrik Makine Elektrik İnşaat Turizim Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., prefabrike betonarme yapı elemanları üretmek, İnşaat ve tesis kurulumlarında danışmanlık, Uygulama, Temsilcilik, Kontrollük ve Mimari Proje hizmetleri vermektedir. 

 Başta sanayi yapıları olmak üzere, büyük sitelerin kurulması, alışveriş merkezleri, otoparklar, fabrika binaları, depo, hangar, stadyum tribünleri ile benzeri tek ve çok katlı binalarla ilgili prefabrike yapı elemanların, ön germeli köprü-viyadük kirişleri ve büyük açıklıklı bina elemanlarının alt yapı inşaatlarını, imalatlarını ve montajını üstlenerek, inşaat sektöründe yerini almıştır.

İmalatlarımız, Çelik kalıplarda, C30-C35-C40-C45 betonu, BÇ III a çeliği ve BÇ IV hasır çeliği kullanılarak buhar kürü uygulamasıyla yapılmaktadır.

Yapılar; Müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilerek imalat, nakliye ve montaj aşamalarından geçmektedir. Ayrıca, firmamız alt ve üst yapı inşaatları konusunda müteahhitlik hizmeti vermektedir. Müşteri isteklerinin, prefabrik sistem çerçevesinde ekonomik olarak çözümlenmesine çalışılmaktadır.

Ayrıca; Teknik danışmanlık ve tesis kurulumları ile faaliyet alanını genişleten şirketimiz 2012 yılından itibaren Türkiye'nin ileri gelen imalatçı ve uygulamacı firmalarının yurtiçi ve yurt dışı temsilciliklerini alarak çalışma alanını genişletmiştir.

Bu amaçla yurt içinde ve yurt dışında, başta Gürcistan ve Azerbeycan (Nahcivan) olmak üzere yurt dışı çalışmalarına ağırlık veren firmamız Tiflis'te irtibat bürosu açarak, temsilcilik konusunda dahada faal olmayı hedeflemiştir.

Yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile ekonomik ve kaliteli uygulamayı birleştiren bir anlayışla çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

Hedefimiz teori ve pratiği sahada en iyi şekilde birleştirerek müşterilerimize en doğru ve uygun seçeneği sunmaktır.


AMAÇ ve İLKELERİMİZ

Post Image

Prefabrik yapı ve uygulamalarında, teknik danışmanlık ve tesisi kurulumlarında  iyi bir ekip olduğumuzu göstermek,Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bunu müşteriye sunmak, Müşterinin isteklerini  iyi bir şekilde karşılamak ve hayata geçirmek,

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak,  güvenli bir aile ortamı sunmak.

Yukarıda sunulan ilkeler;  Karadeniz Prefabrik yapı elemanları  Elektrik Turizim Sanayi Ticaret limited şirketi  olarak, sektörümüzde  yurt içinde  ve yurt dışında  başarılı olmamızda  etkendir.

YUKARI